Amerikan Kapı

Amerikan kapı yüzeyi MDF kaplıdır ve standart fabrikasyon ölçülerdedir, genelde beyaz ve lake cilalı kapılardır.
Menteşe, kilit ve kol aksamı, standart olarak üretilir ve bilindik uygulama ve montaj ile yapılır. Amerikan kapı, panel ve camsız kapı olarakta bilinir. Amerikan kapıların özelliklerinden birtanesi uygun fiyat olmasıdır.

Amerikan Kapı
Çelik Kapı

Çelik Kapı

Çelik Kapı Montajda da önce köşebent kör kasa duvara giydirilip, onun üzerine tek parça kasa kaynatılmalı.Çelik Kapıya Çelik Zırhı uygulanmalı: 7 ayrı parçadan oluşan bu destek sistemi; kapının hırsızın müdahale edeceği bölgelerini takviye etmek amacıyla hazırlanmış 7 ila 10 mm arasında değişen kalınlığa sahip lamalardan ve kancadan oluşmalıdır.

Çelik Kapı
Melamin Kapı

Melamin Kapı

Melamin Kapılar ve kasaları darbe ya da dış etkenlerden kolay kolay etkilenmez. Melamin kapılar sağlam bir yapıya sahiptir içinde barındırdığı maddelerin sayesinde bu özelliğini koruyor. Ses yalıtımında melamin kapılar tercih edilme sebebidir. Kasaların ayarlanabilir özellikte olması montaj işlemlerini kolaylıklaştırmaktadır.

Melamin Kapı
Lake Kapı

Lake Kapı

Lake kapı Cilalı olarak adlandırılan ve geneli beyaz renkte olan kapılar Lake Kapıdır. Bu lake kapıların cilası katmanlarına göre değişir. Lake olan kapıların temizlikleri gerçekten itina isteyen ve darbelere karşı çabuk deforme olan kapılardır. Şekil ve modeli çok olmakla beraber lake kapılarda camlı modeller daha çok kullanılmaktadır.

Lake Kapı
Pvc Kapı

Pvc Kapı

PVC kapılar sık tercih edilen kapı modelleri arasındadır. Kanserojen madde içermemesi ve ses yalıtımı konusunda oldukça iyi olması sebebiyle evlerde sıklıkla kullanılır. PVC kapı modellerinde oldukça fazla renk seçeneği bulunmaktadır. PVC kapılar kolay temizlenir ve az bakım gerektirir. Ses yalıtımı harici ısı yalıtımına da katkısı var.

Pvc Kapı