AMERİKAN KAPI MODELLERİ HAKKINDA HER ŞEY!

AMERİKAN KAPI

Son yıllarda yaşam alanlarında kullanılan pencere ve kapı sistemlerinde büyük bir değişim olduğunu görebilirsiniz. Artık klasikleşmiş olan birkaç farklı model arasından seçim yapmak yerine çok daha farklı modellere de ilgi duyulmaya başlandı. Bunlar arasında en çok konuşulan ise amerikan kapı modelleri oluyor. Uzun yıllardır mevcudiyetini koruyor olmasına karşın ülkemizde popülerlik kazanması kısa bir süre önce gerçekleşen bu kapı sistemleri yüz güldüren avantajlar sunuyor. Tercihinizi bu yönde yapmanız için 5 neden var!
Öncelikle bu kapı sistemlerinin hem içe hem de dışa doğru açılabildiğini bilmeyenler için aktaralım. Dolayısıyla elleriniz dolu olsa dahi basit bir itme hareketi ile amerikan kapı modellerini açabilirsiniz. Kapatmanıza gerek yok çünkü bıraktığınız anda kapı zaten kendiliğinden kapanıyor. Bu sayede çok daha konforlu bir kullanım imkanı sunuyor olması da dikkatlerden kaçmıyor.
Bu kapı sistemleri ahşap görünümü kazandırılmış olan PVC paneller kullanılarak imal ediliyor. Bu durum hem hafif olmalarını sağlıyor, hem de çok daha uzun yıllar yeni görünümlerini korumalarına olanak tanıyor.

 
madra amerikan kapı

AMERİKAN KAPI ÖZELLİKLERİ

Amerikan Panel Kapılar’ ın genel özelliklerinden şöyle bahsedebiliriz:
• Ekonomiktir.
• Nemden etkilenmez
• Çürüme yapmaz.
• Ergonomiktir.
Peki Amerikan Panel Kapı Nasıl Yapılır ?

Amerikan panel kapıların görünen dış kısımları hazır olarak alınırlar. Beğenmiş olduğunuz kapı modelini kim yaparsa yapsın temel görünümleri benzerdir.

En büyük mesele, hazır olarak gelen ve kapalı kutuya benzeyen kapıların içlerini göremiyor olmanızdır. İşte kapılar aynı olmasına rağmen fiyatlarının farklı olma nedeni, kapının görünmeyen iç kısımlarında yer alan detaylarla ilgilidir. Bu detayları açıklayalım.

 
canik amerikan kapı

En Ucuz Amerikan Kapı Fiyatı Nedir?

En Ucuz Amerikan Kapılar; Mdf kasa, iç dolgu malzemesi karton petek, selülozik boya ile yapılmaktadır. Lâkin kaliteli bir amerikan kapı, iç dolgu malzemesi köknar ağacından, boyası sararmaz lake boya ile boyanmaktadır, KA Yapı Mobilya Dekorasyon’dan sipariş edeceğiniz Amerikan Kapılar sizin isteğiniz doğrultusunda özel üretim olarak yapılmaktadır.
Standart ölçülerin dışındayız! Tamamen müşteri odaklı ve güncel kreasyonlarlayız!
Amerikan Kapı alırken, imalatçıyı tercih edin, rahat edin!..

 
kartepe amerikan kapı

Amerikan Kapı Fiyatları Ne Kadar?

Amerikan Kapı Fiyatları, Türkiye’de ortalama olarak 450 ve 650 Türk Lirası arasında değişmektedir, sizlerinde tahmin edeceği üzere iyi bir Amerikan Kapı genel olarak 650 Türk Lirasıdır “Montaj Dahil” piyasanın altında verenlere bakmayınız! Yıllardır olduğu gibi herkesin
ellerinde kalmadı mı? KA Yapı Mobilya Dekorasyon olarak her zaman kaliteden yanayız, istek doğrultusunda bile asla kalitesiz malzeme ile ürün imalatı yapmamaktayız! Firmamızın bugünlere gelişindeki en önemli etkenlerden biri de, söylediğimiz gibi kaliteden asla ödün vermemektir!

 
aspendos amerikan kapı

2020 Amerikan Kapı Modelleri

Akıllara ilk gelen sorulardan biri de, 2020’de hangi Amerikan Kapı modelleri en çok tercih edilmektedir sorusudur. “Siz sorun biz cevaplayalım!”
Madra modeller 2020 itibarı ile en çok tercih edilenler listemize girmiş bulunmakta!
Efes diye bilinen Canik modeli ise ikinci sıramızda yer almakta!
Bizim tavsiyemiz ise, iki modelin de kaliteli olduğunu bilmeniz ve uzun yıllar evinize sadelik katabileceğini bilmenizdir.!

toros amerikan kapı