En Güzel Mutfak Dolabı Modelleri?

Kadınlar için evlerin en önemli ve yeterince geniş alana sahip olması gerek yeri mutfaklardır. Eğer yeni bir eve, yeni bir mutfağa kavuşacaksanız yada şuan ki evinizde mutfağınızı değiştirmek istiyorsanız sizin için birkaç modelden bahsedeceğiz. Mutfak dolabı modellerinde malzeme ve renk seçeneği oldukça fazladır. Bu durumda karar vermekte zorlaşıyor. Öncelikle beyaz rengi her mutfağa yakışan ve her renkle kombin olabilen bir renk. Beyaz aynı zamanda çok şık duran bir renktir.

Sizin için seçtiğimiz en güzel mutfak dolabı modelleri;

Akrilik Mutfak Dolapları

Akrilik malzeme dünyada en çok tercih edilen malzemedir. Ama renk çeşitliliği olduğu için her mutfak birbirinden farklı görünür. Uzun yıllar dayanıklı ve çizilmeme özelliği sayesinde kadınların en çok beğendiği tarzdır. Aynı zamanda kolay temizlenebilir ve hijyeniktir. Akrilik kalitelidir ve diğer malzemelere göre biraz daha pahalıdır ancak uzun yıllar dayanabildiği için sizin için avantajlı olacaktır. Akrilik mutfak dolapları zevkinize göre mat veya parlak olabilir. Parlak olanları daha çok tercih edilir çünkü kendini daha çok gösterir ve şık durur.

Country Mutfak Dolapları

Country tarzı mutfak dolapları da eskiye göre şuan oldukça rağbet görmektedir. Görünümleri öylesine asil ve romantiktir ki bir anda bayanların gözdesi olabiliyorlar.

Country tarzın en önemli malzemesi ahşaptır. Mutfağınızı tamamen ahşap yapabilir yada renkli country tarzı dolaplar tercih edebilirsiniz. Dolaplar genelde oymalıdır ve cam kapaklı dolaplar mevcuttur ve bu counrty tarzın en önemli özelliklerindendir. Beyaz rengin daha çok tercih edildiği bu tarzda çok nostaljik bir ortam yaratabilirsiniz.

Küçük mutfaklar için öneriler

Mutfağınız küçük ve sevimli ise büyük görünmesi için birkaç ipucumuz var. Küçük mutfak dolabı modelleri için öncelikle beyaz rengi tercih etmelisiniz. Beyaz mutfağınızı olduğundan daha büyük gösterecektir. Akrilik, membran hatta counrty tarzında mutfak dolapları tercih edebilirsiniz. Çok bembeyaz olmasın derseniz de renk katmak elinizde. Zevkinize göre alt yada üst kapaklarda renk değişikliği yapabilirsiniz. 2 renkli mutfaklarda oldukça moda. Küçük ama görseli çok güzel bir mutfak elde edebilirsiniz.