Amerikan Kapı

Amerikan Kapı ev dekorasyonu deyince aklımıza gelen ilk şeylerden biri değilmidir oda kapıları? Oysaki kapılar her odada bulunan, üstelik oldukça büyük bir yer kaplayan ve evin genel görüntüsünü etkileyen unsurların başında geliyor. Diğer tüm mobilya parçaları kadar büyük ve dikkat çekici olma özelliğine sahip olan iç kapılara mobilyalara verdiğimiz önemi ne kadar fark ediyoruz? Dekorasyonumuzu değiştirirken kapılarımızı da değişecekler listeye koymamız zaruridir. Yeni bir eve taşındığımızda şansımıza nasıl bir kapı çıkarsa onu mu kullanıyoruz? Ve sonra da evin dekorasyonunu tamamladığımızda (daha doğrusu tamamladığımızı sandığımızda)sonuçtan memnun kalmayıp ancak sorunun ne olduğunu bir türlü çözemiyor muyuz? Kapılar olmasın? Kapı dendi mi ilk akla gelecek örneklerin epey dışına çıkan modellerimiz mevcut. Siz de daha fazla gecikmeden, bir an önce bizimle iletişime geçebilir, daha fazla bilgi alabilir, ücretsiz keşif ve ücretsiz proje çizimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

“KA Yapı Mobilya Dekorasyon”
amerikan kapı

Amerikan Kapı Modelleri

Amerikan Kapı Modelleri çok çeşitli model ve geniş renk yelpazesine sahip kapılardır. Masif çam görünümlü, çıtalı, sürgülü, mdf kaplı, taşlı, iki kanatlı ve dahası.. Gibi modeller el işçiliğimizde mevcuttur. İstediğiniz her renge boyanabilen kapı türüdür Amerikan Kapılar. Dünya genelinde ise kabul görmüş, en çok kullanılan renk beyazdır. Beyazın sadeliği ve kendine has saflığından sebep, her mobilyaya kolayca uyum sağlayabiliyor, oldukça ferah bir görünüm kazandırıyor. Kapı kollarında da genelde yaptırdığınız modele göre sizlere kapı kolu modeli konusunda da yardımcı oluyoruz. Örnekleri size gönderdikten sonra seçiminizi yapıyor ve bize bildiriyorsunuz, bizde bu şekilde talep edilen ürünü kapılara monte ediyoruz. Kapı kolları fiyatları 50 Türk Lirasından başlayıp 300 Türk Lirasına varan fiyatlara kadar geniş ürün çeşitliliğine sahip kapı kollarıdır.

Hizmetlerimiz; Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı, Portmanto, Yatak Odası, Genç Odası, Ofis Dekorasyonu, Özel İşler, Amerikan Kapı, Lake Kapı, Çelik Kapı
Siz de daha fazla gecikmeden, bir an önce bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz keşif ve ücretsiz proje çizimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

“KA Yapı Mobilya Dekorasyon”
amerikan kapı

Hangi İlçelere Hizmet Vermekteyiz?

Genel olarak İstanbul’un her ilçe ve mahallesine hizmet vermekteyiz, lâkin bazı iş yoğunluğu durumlarında sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.
KA Yapı Mobilya Dekorasyon bu bilgilendirmeleri şirket tarafından saklı tutma hakkına sahiptir.
Bu durum genel de ücretsiz keşif hizmeti(ölçü alma) sırasında gerçekleşebiliyor, bunu da zaten size hemen bildiriyoruz.
İş başlangıcı yapıldığı vakit verilen iş teslim tarihi kesindir, bu durumda kesinlikle işi erteleme gibi bir durum söz konusu dahi olamaz!
Sektör de her zaman güven ve kalite anlayışından ödün vermeyen firmamız müşterileri ile her daim hemhâl bir durumdadır.
-Evinizin Dostu KA Yapı Mobilya Dekorasyon!
#Arnavutköy #Ataşehir #Avcılar #Bağcılar #Bahçelievler #Bakırköy #Başakşehir #Bayrampaşa #Beşiktaş #Beylikdüzü #Beyoğlu #Büyükçekmece #Esenler #Esenyurt #Eyüp #Fatih #Gaziosmanpaşa #Güngören #Kadıköy #Kâğıthane #Küçükçekmece #Sarıyer #Sultangazi #Şişli #Ümraniye #Üsküdar #Zeytinburnu

İletişime Geçmek İçin Tıklayın!